Potřebujete peníze? Možná proto, že stavíte dům anebo si snažíte opatřit nějaký typ vlastního bydlení. Anebo proto, že toužíte po novém automobilu, rekonstrukci své domácnosti anebo třeba jen po nějakém užitečném spotřebiči, který vám v domácnosti usnadní práci. Anebo jednoduše potřebujete splatit dluhy.
Existuje milión důvodů, proč se můžete ohlížet po penězích. Ovšem pokud je nemáte, pak existuje jen jedna otázka s takovou potřebou spojená – kde je vzít?

měna

Ať už sháníte jen několik desítek tisíc korun anebo hned milióny, tak to může být stejně tvrdý oříšek. Tím spíše, pokud už předem víte, že v žádné bance nepochodíte. Tak tomu bude ve chvíli, kdy máte nějaké dluhy, máte záznam v registru anebo váš příjem banka považuje za příliš nízký na to, abyste mohli svůj úvěr splácet.

Pokud jste v bance neuspěli se svou bonitou, pak se jistě poohlížíte po hypotéce bez příjmu. Takovou nabídku jistě seženete, nicméně její název je matoucí a rozhodně se pod ním neskrývá to, co si s velkou pravděpodobností myslíte.
Když si sjednáte hypotéku bez příjmu, tak to neznamená, že se o vaše příjmy nebude nikdo zajímat. To není pravda. Povinnost ověřit, jak si finančně stojíte, a zda budete schopni své závazky splácet, má každý věřitel, který vám bude chtít poskytnout půjčku. Ať už se tedy obrátíte kamkoli, tak počítejte s tím, že se prokazování příjmu v žádném případě nevyhnete.

pokladnička

Nicméně není to pro to, že by vás chtěl někdo ponižovat anebo vám komplikovat život. Naopak, jedná se o vaši bezpečnost a o to, aby vás nepřiměřená půjčka nedostala do finančních potíží. Vaše finanční potíže by se totiž rázem staly i problémy vašeho věřitele.
Ovšem je zde jedna dobrá zpráva pro vás. Ani nižší příjem nemusí být překážkou pro přidělení půjčky. Když se obrátíte na vhodnou nebankovní společnost, tak zjistíte, že společnými silami najdete to pravé řešení i v případě, kdy vás v klasické bance odmítli.