Jenže pak začne člověk stárnout a nemocí přibývá. Začne bolet páteř, svaly, hlava a všechno ostatní. Od padesátky výše je to tak u většiny lidí. A každý to snáší jinak. Jeden si toho nevšímá a překonává ta, což ale moc dobře nedělá. Druhý skuhrá a běhá k lékaři i s rýmo, což také není zrovna dobré? Jenže v tomto věku dostat rýmu může znamenat cokoli. Je sice pravda, že se spoustou nemocí jsem, dokázali zatočit, a to velmi efektivně. Takže pokud je nemoc odhalena včas, nemá moc šancí člověka úplně odrovnat. Míněno tím po fyzické stránce. Po té psychické už to pro nemoc mnohem snazší. Zvláště pokud se připlíží zákeřně a nečekaně. Tak jako se se stává pánům po padesátém pátém roku.

manželská postel

Ti jsou stále ještě při síle, nemají výraznější potíže a necítí se vůbec na odpis. Proto je totálně rozhodí, když v ložnici nepodají výkon, na který jsou s partnerkou zvyklí. A stane se to jednou každému. Někomu dříve, jinému později, ale stane se to. A to je pro muže to nejhorší, protože neví, co si o tom má myslet. A když se to pak opakuje, vzniká pro něj neřešitelný problém. Absolutně nepočítá s tím, že by vyhledal lékaře. To jej ani nenapadne. Drží to v sobě a neříká nic ani partnerce, která to stejně poznala, ne že ne. Jenže co si má myslet, když o tom muž nemluví a v ložnici uhýbá a nejradši by tam snad ani nevstoupil, kdyby nemusel spát. Žena si tedy může klidně myslet, že má jinou.

manželská postel

Pánové, mlčení není v tomto případě vůbec namístě a když už se stydíte před lékařem, netahejte do toho také partnerku. Vysvětlete jí situaci a co je to erektilní dysfunkce. Moudrá žena to pochopí, na lékaři nebude trvat a možná to bude právě ona, kdo vám obstará oral jelly sildenafil. Což je želé v sáčku se stejnými účinky jako má slavná Viagra. Jen je to o hodně levnější a možná ještě účinnější. Je jen třeba mít odvahu a chuť chtít a vyzkoušet to.