Paintballového tábor


Paintballového tábor

Máte doma nezbedné děti, které jsou hodně akční a mají rády vojáky a akci? Pokud ano a jsou ve věku od jedenácti do devatenácti let, tak dobře poslouchejte, protože Vám nabízíme opravdu skvělý zážitek pro Vaše malé ratolesti. Náš tábor je plně organizovaný. Jídlo je zajištěno pětkrát denně a pitný režim je neomezený. Děti budou spát ve stanech po dvou, kde jsou postele, povlečení, polštáře i deky, takže po této stránce se rozhodně bát nemusíte.
hráč

Je zde k dispozici i hřiště, kde se dá hrát fotbal, volejbal, nohejbal, vybíjená a další hry. V případě dobrého počasí je zde možnost i koupání v přírodním koupališti kousek od tábora. Výzbroj, zbraň, boty a všechno, co budou potřebovat po dobu celého programu je zahrnuto v ceně. Nenechte Vašim ratolestem ujít takový zážitek. Je jedno, jestli to jsou začátečníci nebo pokročilí. Se všemi si poradíme. Letní dětský tábor je zkrátka dobrou volbou pro všechny rodiče.

Plné vyžití

Pro Vaše děti je zde nachystaný nabitý program, při kterém si užijí spousty legrace a srandy. Budou pořád v pohybu. Vyzkouší si, jaké to je být na chvilku vojákem, který musí bránit svoji pevnost a další hry. Všechno je za skvělou cenu. Všichni si mohou dokoupit kuličky po celou dobu tábora. Pro rodiče je to rozhodně skvělá volba. Je nám jasné, že si nemůžete vzít dovolenou přes celé prázdniny a školy nefungují, tak své malé miláčky musíte nějak zabavit.

příroda

K babičce je nemůžete dát na chvilku, ale na dlouhou dobu to není dobrý nápad. Pokud s tímhle nápadem předstoupíte před malé ratolesti, tak si buďte jistí, že budou jistě nadšení a budou se celou dobu těšit. Vy si odpočnete a Váš chlapeček či holčička si opravdu užijí prázdniny. Poznají zde nové kamarády, naučí se spoustu novým věcem a jistě budou nadšení a pak Vám budou všechno převypravovat doma. 

5/5 - (2 votes)