Míříte do Itálie? Pak si vyberte některou ze známých oblastí, které stojí za návštěvu.
Adriatická riviéra je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené nejen pro milovníky zajímavých historických památek a krásné přírody, ale také pro ty, láká lenošení na pláži.
jezero lago di garda
Bibione vás naláká na několik kilometrů dlouhou písčitou, která se pozvolna svažuje do moře a kolonádou, která odděluje pláž od městečka. Místní pláž se pyšní oceněním modré vlajky EU.
Oblast severní Itálie – Emilia Romagnaje skvělé místo, kde se dá strávit příjemná dovolená u moře. Jsou tu nejen krásné pláže a příroda, ale také zajímavé historické a architektonické památky. Velká část památek se soustřeďuje ve městě Bologna.
Ischia je krásný italský ostrov nacházející se v Neapolském zálivu a právem patří mezi ty nejkrásnější v této oblasti. Pokud se ho rozhodnete navštívit, určitě nebudete litovat. Uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele. Nadchne vás nádhernou přírodou a plážemi.
Palmová riviéra je vyhledávanou a oblíbenou destinací. Během vaší dovolené vám nabídne pěkné dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do čistého moře.
Známý a oblíbený ostrov Sardinie je považován za perlu Středomoří. Zdejší pláže jsou nádherné a moře zde má křišťálově čistou barvou.
Známý ostrov Sicílie vás pohltí svými krásami a rozmanitostí. Tento ostrov vám toho má hodně co nabídnout – nádhernou přírodu i zajímavé památky. Především jsou to typické horské vesničky, starobylá městečka, nejvyšší evropská sopka, přírodní parky, zachovalá městečka se starobylými uličkami, nádherné pláže a spousta dalšího.
cinque terre
Dovolená v Itálii uspokojí všechny vaše požadavky, které máte na ideálně strávenou dovolenou. Tato země je opravdu rozmanitá, proto si tak při dovolené v Itálii na své přijdou jak vyznavači koupání, vodních sportů, odpočívání na pláži a koupání v moři, tak i milovníci historie a zajímavých památek.