Představte si, že vlastníte svůj dům na pláži. Můžete kdykoliv vyjít ze svého domu rovnou do voňavého písku a před spaním si vychutnat zvuky moře. Není pochyb, že i když se jedná o velkou investici, taková investice má spoustu výhod.

plážový dům

Návratnost investice

I když si kupujete dům jako majetek, musíte myslet dopředu. A může se stát i to, že budete chtít v budoucnu svůj dům prodat. Plážové domy můžete v budoucnu velmi dobře zhodnotit. Jejich hodnota totiž časem pravděpodobně bude stoupat. To platí zejména pro turistické oblasti, které jsou hojně navštěvované. Dobrým příkladem může být Chorvatsko a prodej domu Chorvatsko https://www.najadranu.cz/prodej/.

Vyšší fyzická aktivita

Pobyt u moře á spoustu zdravotních výhod. Mořský vzduch, sluneční paprsky. A podle statistik mají lidé, kteří žijí u moře tendenci být více fyzicky aktivní. U pláží bývá déle teplé počasí a tím větší možnosti k pobytu venku a sportování. Taková každodenní procházka po pláži, běh na plážové promenádě, nebo jóga na pláži při západu slunce…to jsou fyzické aktivity, které si zamilujete.

dům

Pronájem

Mnoho lidí si tyto domy kupuje za účelem, aby zde bydleli, ale je také mnoho z těch, kteří si kupují dům jako nemovitost určenou k pronájmu. Pokud patříte do této skupiny, a chcete dm pronajmout, je dům na pláži ideální investicí. Lidé vyráží na dovolené po celý rok a pokud jedou k moři, chtějí obývat dům na pláži. Můžete tak získat naprosto skvělý pasivní příjem.

Klidné a tiché místo

Pokud bydlíte v turistickém letovisku, zřejmě nebudete mít během sezóny úplně tiché a klidné místo. Naopak. Kolem vašeho domu to bude žít. Ale sezóna obvykle trvá takové tři až čtyři měsíce. Poté se sezóna uklidní a tím se uklidní i místo vašeho bydliště. Město bude klidné, tiché a nabude úplně jiného kouzla, které si můžete vychutnávat téměř po celý rok.