Jednou za čas to přijde na každou ženu, nemůže se ani vidět a zrcadla obchází obloukem. Potom přichází hladovění a špatná nálada.

Ale ono to může jít i jinak a chytře. Vyzkoušejte něco jiného.

Ale uvědomte si, že kila nezmizí hned a také to není jen o dietě.

• Jestli jste se rozhodli změnit svůj život a hlavně sebe, nebo potřebujete jen dát dolů malé bříško, aby nové plavky měly patřičný efekt, potřebuje se hlavně hýbat. Pohyb by měl být naprostou samozřejmostí každého člověka a pokud je životní styl s omezeným pohybem (jízda do práce autem, sedavé zaměstnání, sedavé koníčky), je nutné si na pohyb vytvořit plán a dodržovat ho. I samotná chůze se počítá, dokonce i plavání nebo sekání trávy.

voda

• Další potřebná věc je pitný režim. Potřebujete se proplachovat a to vodou. Vařit si jednu kávu za druhou není to správné proplachování. Zapomeňte na pivo, tvrdý alkohol a slazené limonády. To nezhubnete nikdy. Ve společnosti si dejte vinný střik, ten v rozumné míře neuškodí.

Vhodná strava nemusí být nudná. Můžete týdny chroupat jen mrkev, ale proč se tak trápit. Zkuste některý z přípravků na výrobu dietního jídla. Bramborák má rád každý, tak proč si ho nedopřát, ale bez rizika, že ucítíte, jak vám při jeho konzumaci roste zadek (s nadsázkou psáno). Nečekejte úplně takové jídlo, co znáte, ale zase je to přece jen změna. Pro radu, jak se stravovat si na stránkách, kde najdete produkt bramborák, najděte kontakt na výživového poradce a také tam je chat, kde si můžete ujasnit věci, které vás zajímají.

bramborák

Pokud hledáte nějakou inspiraci, pod produktem najdete názory dalších spřízněných lidí, kteří už produkt zkusili a píšou své dojmy a rady. Někdo přidá česnek, někdo bílek, jiný místo smažení peče a další třeba podává s kysaným zelím.

Nechte si chutnat a vydržte v úsilí. Výsledek se dostaví a překvapí.