Každá nevěsta se chce jistě ve svůj velký den cítit jako princezna. Přípravy na svatební den však začínají mnohem dříve než ráno v den svatby. Na co tedy nezapomenout, abyste vypadala ve svatební den naprosto kouzelně a úchvatně?

nevěsta s kytkou

  1. Správný výběr šatů

Padnoucí šaty, jež budou lichotit vaší figuře jsou naprostým základem. Důležité je, abyste se ve svatebních šatech cítila sebevědomě a pohodlně. Především se tedy zaměřte na správných střih, který podtrhne vaše přednosti.

Některé nevěsty zvolí možnost vypůjčení si šatů, které následně vrátí. Ovšem je důležité si uvědomit, že ceny půjčovného se mohou pohybovat opravdu vysoko. Proto je vhodné zvážit samotnou koupi šatů, které následně můžete například prodat. Ve výprodeji svatebních šatů Praha je k dispozici nepřeberné množství stylů šatu, takže si na své přijdou jistě i ty nejnáročnější zákaznice.

wedding-4765941_960_720[1]

  1. Účes

Úpravu vlasů je vhodné přizpůsobit primárně šatům, jež obléknete. Pokud budete mít odhalená ramena, pak je dobré vlasy vyčesat nahoru, například do drdolu. Vaše šíje a dekolt tak krásně vyniknou a budete vypadat velmi elegantně.

Jestliže bude vaše svatba laděna spíše do uvolněného a ležérního stylu, pak vlasy nechte klidně rozpuštěné. Pro ozvláštnění můžete zvolit třeba květinový věnec do vlasů nebo jen výraznou sponu, kterou vlasy lehce stáhnete.

  1. Líčení

Celkovou úpravu vizáže je především důležité konzultovat s make up artistou, jež vás bude líčit. Před samotným svatebním dnem je také nutné líčení vyzkoušet, aby bylo vše podle vašich představ.

Již dávno neplatí ohraná fráze, že by svatební líčení mělo být velmi jemné. Proto zvolte takové, které se vám skutečně líbí a ve kterém se budete vy sama cítit fantasticky. Pro některé nevěsty to samozřejmě může být decentní líčení, avšak pro jiné to mohou být třeba výrazné kouřové oči nebo výrazná červená pusa.