Co můžete očekávat od služeb masérského salonu

Striptýz (lap dance) – slouží jako dokonalá předehra před samotným výkonem na masérském stole. Masérka se posadí klientovi do klína a předvádí taneční kreace, připomínající orientální smyslné pohyby – vlní se v bocích, pohybuje bříškem, přitahuje hrudník, zvedá paže, aby bylo snáze přístupné podpaží, přibližuje se a oddaluje obličejem, a to vše s postupným rafinovaným svlékáním svršků, až do posledního kousku spodního prádla. Tato procedura dokáže skvěle rozproudit erotickou fantazii a muž je pak na masáž uvolněný, ale hlavně patřičně nažhavený.

masérka Rebeca

Foot job – dříve spíše výjimečný a okrajový způsob, jak docílit vrcholného uspokojení, dnes velice žádaný a naopak vyzdvihovaný. Původně pochází z Persie (Mezopotámie) a ze zemí či říší Dálného východu, jako je Čína a Japonsko. Tyto národy věděly již ve starověku, že chodidla jsou silnou erotogenní zónou, a že jsou protkána mnoha citlivými body. Doteky ploskami nohou příznivě působí i na samotnou masérku Rebecu https://mataharisalon.cz/cs/rebeca a tím povyšují prožitek o další stupínek k vrcholné blaženosti. Jestliže jste nic podobného dosud nevyzkoušeli, odhoďte zbytečné zábrany, stojí to za to.

Masáž ve vodní lázni – voda dokáže divy a pobyt s masérkou pod hladinou ve vířivé lázni působí neuvěřitelnou rozkoš. Již samotný pohyb vody a vzduchových bublinek uvolňuje tělo, ovlivňuje příznivě mysl, a když se k tomu přidají pohyby něžné, milé a zkušené dívky… Hlazení a doteky jsou pod vodou velmi intenzivní a tato služba je také proto velmi žádaná.

ruka s lávovými kameny

Lávové kameny – velmi známá technika se objevuje i zde a je o ni zájem stejně jako o ostatní procedury. Je totiž součástí klasické erotické masáže nebo podobné techniky, jako je masáž penisu, prostaty, či smyslných doteků ploskami nohou. Obroušené vulkanické minerály se nahřívají na velmi příjemnou a zároveň stimulující teplotu kolem 50 stupňů Celsia a postupně se přikládají na části těla, kde působí na reflexní plošky. Tím se rozproudí tzv. meridiány – energetické dráhy uvnitř organismu a dochází k intenzivnímu naladění na další pokračování masérského výkonu. Lávové kameny mohou významně podpořit další prožitek a byla by škoda si jejich účinek nechat ujít.