Každý z nás si asi vždycky přál, aby měl úsměv jako z nějakého snového amerického filmu. Bohužel to není jen tak. Ono už jen to, aby zuby byly opravdu krásně bílé dá opravdu zabrat. Za vším však stojí pravidelná péče a dostatek trpělivosti, aby se dílo opravdu povedlo. Neváhejte a zajděte si v nejbližší době k nějakému odborníkovi, který vám poví více o tom, jak je důležitý správný výběr kartáčku a zubní pasty. Ne vždy se totiž vyplácí věřit těm všem agresivním reklamám, které se nám snaží prodat vše za každou cenu. I v tomto případě se však vyplatí se řídit citátem, že co je opravdu dobé, tak reklamu vůbec nepotřebuje. Smutné je, že tomu tak opravdu většinou bývá a že ty nejkvalitnější produkty si člověk holt musí objevit sám, ale zase jim už pak zůstane věrný po opravdu hodně dlouhý čas.

otisk

To by bylo k tomu, jak na krásně zářivý úsměv. Nyní se však zaměříme na tu důležitější část a to na tu, jak na krásně rovný chrup. Za vším můžeme hledat genetiku. Dříve bohužel neexistovalo tolik prostředků, aby se podařilo zoubky včas srovnat a proto má plno lidí středního věku opravdu zuby ve špatném stavu a to jen z důvodů, že na to prostě nebyly peníze anebo na to nebyl čas, to jakkoliv řešit… To je ovšem velmi špatný přístup a my můžeme být naprosto vděční za to, že je tomu nyní zcela jinak.

kolejnice

V dnešní době má člověk opravdu mnoho možností, jak si zuby nechat srovnat. Nejčastěji dostanete nejdříve rovnátka na pevno – ovšem i těch je hned několik druhů (s gumičkami, pevné s kovovými zámky, neviditelné, atd…). Po obvykle dvouleté léčbě za pomocí pevných rovnátek bude následovat pokračování za pomocí snímacích rovnátek, které budete nosit na noc. Nedá se s nimi vůbec mluvit a ze začátku to může být docela nepříjemné. Není se však čeho bát, ústa i vy si rozhodně brzy zvyknete a za nedlouho se budete radovat z krásného a rovného úsměvu.